Представник клубу спортивної боротьби «Ведмідь». дніпрянин В’ячеслав Вороний завоював бронзову медаль на Міжнародному турнірі в Києві

У Києві завершився традиційний 22-й за рахунком міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним борцям і тренерам. Змагання зібрали 230 учасників з 38 країн Європи та Світу. А сам турнір став відбірковим до Чемпіонату Європи -2018, який відбудеться в кінці квітня-початку травня в Будапешті.

Бронзова медаль з греко-римської боротьби в самому важкій вазі (130 кг) у Днепрянин, вихованця клубу спортивної боротьби «Ведмідь» Владислава Вороного. Представник Дніпра і аспірант Придніпровської Академії фізичної культури і спорту України вдало виступив на цьому турнірі і лише в полуфіналк поступився призеру Олімпійських Ігор в Ріо азербайджанцеві Шаріат Сабаху, який в підсумку став срібним призером. А перше місце завоював білорус Георгій Чогашвілі.
Тренер бронзового призера турніру В’ячеслава Вороного, президент обласної федерації греко-римської боротьби та заслужений тренер України Микола Ставрінов зазначив, що В’ячеслав поступово набирає свою кращу форму і готовий показувати надалі найкращі результати. Головні цілі – це Чемпіонати Світу, Європи та звичайно ж Олімпійські Ігри. За допомогою тренерів, підтримки клубу «Ведмідь» та Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», які активно допомагають нашому борцю, це цілком можливо. Але все звичайно залежить від самого спортсмена – зазначив Микола Ставрінов. Відзначимо і першого тренера Вороного, який виховав юного атлета. Це заслужений тренер України Сергій Дараган.

За підсумками турніру серед переможців турніру відразу четверо українців – Жан Беленюк, Андрій Квятковський, Олександр Хоцяновський і Алла Белінська. У греко-римській боротьбі у господарів очікувано став переможцем Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг). Призерами стали наступні українці: Андрій Мартинюк (60 кг), Ленур Теміров (63 кг), Геворг Арзуманян (63 кг), Дмитро Пишков (72 кг), Артур Політаєв (72 кг), Дмитро Тимченко (97 кг), Євген Савета ( 97 кг), Владислав Вороний з Дніпра (130 кг).
У вільній боротьбі Україна здобула два «золота» – фінальні сутички виграли Андрій Квятковський (70 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг). Призером став Валентин Блясецкій (57 кг). Українка Алла Белінська (72 кг) стала переможницею турніру з вільної боротьби серед жінок. В призери потрапили відразу вісім українок: Ірина Гусяк (53 кг), Христина Береза ​​(53 кг), Ольга Шнайдер (55 кг), Аліна Акобо (57 кг), Ангеліна Лисак (62 кг), Юлія Лісовська (65 кг), Алла Черкасова (68 кг), Анастасія Шустова (76 кг).
За підсумками традиційного 22-го за рахунком міжнародного турніру з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. присвячений видатним борцям і тренерам, збірна України завоювала 6 медалей (2 вільна боротьба і 4 греко-римська).