Результати Чемпіоната України з боротьби серед чоловіків та жінок 2022

Чемпіонат України з боротьби серед чоловіків та жінок пройшов в місті Києві на Арені Палацу спорту, за адресою: Спортивна площа, 1.

Чемпіонат проходив 22 та 23 січня. Дніпропетровська область зайняла загальне пяте місце серед всих областей України.

Найкращими з Дніпропетровської області черед хлопців стали Чедлідзе Мураз, Бунятов Ісмаїл та Мамраш Олександр. Серед дівчат – Оснач Анастасія, Вовчак Рамона, Кравченко Анастасія та Кроповивнюк Ілона.

Чедлідзе Мураз зайняв друге місце у ваговій категории до 97 кг.

Бунятов Ісмаїл зайняв третє місце у ваговій категории до 125 кг.

Дуже здивував дебютант змагань такого рівня як чемпіонат України – Мамраш Олександр. Йому не вистачило двух балів до третього місці. Зайняв пяте місце.

Оснач Анастасія зайняла перше місце у ваговій категорії до 76кг.

Вовчак Рамона зайняла друге місце у ваговій категорії до 76кг. (програла лише Анастасії у фіналі)

Кравченко Анастасія зайняла друге місце у ваговій категорії до 55кг.

Кроповивнюк Ілона зайняла перше місце у ваговій категорії до 62кг.

Нажаль інші учасники від нашой області не увійшли в пятірку найкращих.

СК “Ведмідь” вітає всіх учасників змагань та бажає в наступних змаганнях тільки найвищих нагород.