У Дніпрі відкрили новий спортивний об’єкт для занять боротьбою

За підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» в Дніпрі, на житловому масиві Лівобережний-3, на території житлового комплексу «Олімпійський» 26 грудня, в урочистій обстановці було відкрито новий спортивний зал Боротьби.

Новий спортивний об’єкт належить клубу спортивної боротьби «Дніпро» і в змозі прийняти до 100 юних спортсменів, яких будуть тренувати чотири висококваліфікованих тренера.

Допомога у створенні та будівництві нового залу для боротьби надали багато.

Серед них підприємець і президент клубу боротьби «Дніпро».

Андрій Гудій, керівник підприємства «Балівського будівельна компанія» – Віктор Шинкевич, Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» і багато інших.

Керівники клубу і партнери запевнили присутніх почесних гостей, що тут створені всі умови для повноцінного тренувального процесу. </ Div>

 

Головна мета – це звичайно відірвати хлопчаків від вулиці і комп’ютерів, а також виховати майбутніх олімпійських чемпіонів.

 

І символічно, що цей зал знаходиться саме на території Олімпійського містечка Дніпра. </ Div>

 

А керівництво Баловскрй будівельної компанії зробило заяву, що олімпійський чемпіон, вихований в цьому залі отримає від компанії квартиру в цьому містечку. </ Div>

Новий спортивний зал для греко-римської та вільної боротьби клубу «Дніпро» знаходиться за адресою вул. Кобзаря 3 </